Live Cinnamon Roll Class

Live Cinnamon Roll Class

Regular price $30.00
Unit price  per 

Come learn the tips and tricks I’ve learned over making Cinnamon Rolls for the past 30 years! Bonus tips on using the dough to make Bunny Buns. Start to finish along with frosting included in the class. 


Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
D.L.
Yummy cinnamon rolls